x

نرم افزار همراه

برای مشاهده نرم افزار های تلفن همراه ما روی دکمه زیر کلیک کنید


مشاهده

تبدیل شبکه برق روستای بوالحسن شهرستان بانه به مقدار۴۰۵۲ متر به کابل خودنگهدار/ تکخوانی ۲۷۰ فقره انشعاب در این روستا

تاریخ شنبه 2021/03/13

مدیر توزیع برق شهرستان بانه از تبدیل شبکه برق روستای بوالحسن به کابل خودنگهدارو تکخوانی 270 فقره انشعاب برق در این روستا خبر داد.

image_pdfimage_print

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان صلاح الدین قادری مدیریت توزیع برق بانه در تشریح این خبر گفت:

برق رسانی به روستای بوالحسن در زمان جنگ تحمیلی و در شرایط جنگی منطقه صورت گرفته و شجاعت کارکنان برق بانه و کار در آن شرایط از آن زمان در یاد و خاطره ها مانده و خواهد ماند.

وی در ادامه اذعان داشت: ارایه خدمات مطلوب و جلب رضایت حداکثری مشترکین همواره از اهداف غایی شرکت توزیع برق کردستان بوده  که در این راستا تبدیل ۴۰۵۲ متر شبکه فشار ضعیف سیمی به کابل خودنگهداربا هدف جلوگیری از سرقت برق غیرمجاز و زیباسازی مبلمان روستایی و همچنین اصلاح و بهسازی ۲۳۵ متر شبکه فشارمتوسط،نصب ۱ دستگاه ترانس جدید۱۰۰کاوا  در این روستا جمعا”با اعتباری بالغ بر ۳ میلیاردو ۵۷۹ میلیون ریال باهدف استانداردسازی و بهسازی شبکه برق به بهره برداری رسید.

وی در ادامه خاطرنشان کرد:شهرستان بانه دارای ۲۶۴ روستا می باشد که درحال حاضر ۳۲ روستای آن تکخوانی شده که روستای بوالحسن با ۲۷۰ خانوار با اعتباری بالغ بر ۱میلیاردو ۷۰ میلیون ریال تدیل به تک خوانی شد.

وی در پایان یادآور شد: نوسازی شبکه های فرسوده و تبدیل شبکه سیمی به کابل خودنگهدار از اولویتهای شرکت توزیع برق استان کردستان بوده و پروژه هایی از این دست در سطح این شهرستان ادامه خواهد داشت.

ماموستا رحیم عباسی امام جمعه روستای بوالحسن به نمایندگی از طرف اهالی و معتمدین روستای بوالحسن نیز از زحمات مدیریت و کارکنان برق بانه در اجرای پروژه های اصلاح شبکه فشار متوسط،تبدیل سیم به کابل و تک خوانی مشترکین برق و از مدیر و کارکنان برق این شهرستان تقدیر و تشکر نمودند.