x

نرم افزار همراه

برای مشاهده نرم افزار های تلفن همراه ما روی دکمه زیر کلیک کنید


مشاهده

توزیع نوشت افزار توسط برق شهرستان بیجار در مدارس

تاریخ شنبه 2021/11/20

اول مهرماه همزمان با آئین نمادین آغاز سال تحصیلی جدید و با حضور معاون فرماندار، مدیر آموزش و پروش و مدیر توزیع برق این شهرستان، توزیع نوشت افزار بین دانش‌آموزان در مناطق کمتر برخوردار این شهرستان، از محل صرفه جویی های حذف قبض کاغذی برق ،انجام گرفت..

image_pdfimage_print

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان ، به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید در مراسمی با حضور معاون فرماندار ، مدیر آموزش و پروش و مدیر توزیع برق شهرستان بیجار مراسم تجلیل از دانش آموزان کمتر برخوردار درمدارس توسط این مدیریت برگزار شد .

غلامرضا جعفری ، مدیر آموزش و پرورش شهرستان بیجار در راستای ارائه آموزش های لازم و مناسب و ترویج و نهادینه کردن فرهنگ صحیح مصرف حاملهای انرژی از جمله برق گفت: آگاه‌سازی و اطلاع‌رسانی مناسب در خصوص ضرورت صرفه‌جویی در مصرف برق از الزامات تامین برق پایدار و کاهش قطعی ناخواسته خواهد بود؛ بنابراین برای فرهنگ‌سازی در راستای کاهش و یا حذف مصارف زاید انرژی در جامعه و رعایت الگو‌های صحیح مصرف برق در ساعات اوج مصرف شایسته و لازم است از ظرفیت عظیم آموزش و پرورش درراستای تقویت و نهادینه کردن فرهنگ صحیح استفاده از انرژی، استفاده لازم بعمل آورد.

هادی محمدمرادیان مدیر توزیع برق شهرستان بیجار درادامه اذعان داشت: این طرح برای دومین سال پیاپی اجرا و هدف از اجرای این طرح را فرهنگ سازی از سنین پایین و ترویج فرهنگ بهینه سازی مصرف در بخش خانگی عنوان کرد و دانش آموزان را مؤثرترین و مناسب ترین گروه برای انتقال آموزش های مناسب و ترویج فرهنگ صحیح در جامعه خواند.

وی در پایان خاطرنشان کرد : اجرای طرح همیاران برق گامی مؤثر در راستای کاهش و مدیریت مصرف انرژی است و همکاری هرچه بیشتر آموزش و پرورش را برای ترغیب و تشویق هرچه بیشتردانش آموزان خواستار شد.